ESTENG
Avaleht
30+ aastat järjepidevat tegutsemist, see juba on midagi, tehke järgi ...

Kas olete startup või juba vana kala ettevõtlusmaastikul, vajate mingit elektroonikavidinat, mõnda lisaseadet, soovite seda tootma hakata ja või tarkvara eraldi või sellega seotult, siis meie saame ikka aidata. Suudame disainida väga erinevat elektroonikat. Oleme aastakümneid teinud koostööd Eestis asuvate elektroonika tootmise firmadega ja suudame nii Eestisse, kui ka väljapoole vaja minevat tootmisdokumentasiooni koostada. Isegi PCB jooniste valmistamine.

Ka siis, kui soovite mõnda seadet testida või mistahes elektroonika või sellega seotud tarkvara alast konsultatsiooni, saame ka aidata, kogemuste pagas on meeletu. Või vajate oma arvutile mõnda erilist rätsepatööna kirjutatud (C# keeles) tarkvara, ka seda suudame pakkuda.

Või vajate puuteekraani koos enda erilise graafilise kujundusega seal peal kasvõi oma automaatikasüsteemi liidestamiseks, ka sellele on meil lahedused.

Selgelt oleme Eestis üks parimaid Led tehnoloogia asjatundjaid. Oleme disaininud Ledidega seotud tooteid nii enda toodetesse, kui ka disainitööna klientidele juba 25+ aastat. Ka vanim kellatehas Eestis, kes siiamaani järjepidevalt Eestis nii sise, kui ka välis Led kellasid tootnud. Endiselt, nii uskumatu, kui se teile ka tundub, toodame Eestis, ei kasuta valmis mooduleid teistest riikidest.


Aatomike OÜ     Peedi, Loodi, Viljandi vald 69603 Viljandimaa
e-mail: aatomike@aatomike.ee     Telefon: +372 5531194

© 2024 Aatomike OÜ